Z.P.O.W. "ORZECH" Sp. z o.o. wyróżniony w konkursie Złoty Paragon 2013 Nagroda Kupców Polskich

Miło nam poinformować, że nasz Zakład otrzymał wyróżnienie w konkursie Złoty Pragon 2013 Nagroda kupców Polskich za Powidła śliwkowe 330 g. 

Czytelnicy miesięcznika HURT & DETAL – jednego z najbardziej znaczących na rynku prasy handlowej ogólnopolskiego pisma FMCG  – przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG. Wręczenie prestiżowych statuetek oraz wyróżnień odbyło się w dniu 23 maja 2013 roku w warszawskim Teatrze Kamienica. Była to już trzecia edycja konkursu, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG.

W dniu 23 maja br. już po raz trzeci – dzięki Czytelnikom miesięcznika HURT & DETAL, którzy wzięli udział w głosowaniu – Redakcja mogła zaprezentować te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagrodzić te, które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Podczas uroczystej Gali wręczono 70 prestiżowych statuetek „Złoty Paragon 2013” i 120 Wyróżnień.

Uroczystą galę poprowadził popularny prezenter radiowy i telewizyjny – Zygmunt Chajzer. O dobry nastrój Gości zadbał znany aktor – Emilian Kamiński.

Trzecia edycja konkursu organizowanego przez miesięcznik HURT & DETAL spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczestników! Do rywalizacji o „Złote Paragony” stanęło ponad 430 produktów w 60 kategoriach. 

Do konkursu mogły nieodpłatnie przystąpić wszystkie produkty, które znajdowały się na półkach sklepowych w ubiegłym roku.

Konkurs przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska.Dane pochodziły ze wszystkich formatów sklepów oraz pełnego zakresu geograficznego kraju.

Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Gospodarki.

Szczegółowe wyniki konkursu dostępne są na stronie www.hurtidetal.pl

Zdjęcia z Gali znajdują się w zakładce Targi i Wystawy.