Produkt na Medal 2013 i Gazele Biznesu dla Z.P.O.W. "Orzech"

Miło nam poinformować, że jeden z produktów Z.P.O.W. „Orzech" Kolbuszowa został laureatem konkursu Produkt Na Medal 2013" organizowanym przez dwutygodnik "Pani Domu". Nasze „Pikle z ogórków" znalazły się wśród 3 najlepszych w kategorii produktów warzywno - owocowych najwyższej jakości oferowanych przez branżę spożywczą na polskim rynku. Konkurs trwał od maja do grudnia 2013 r. Był to czas, w którym oceniano poszczególne produkty jakie zostały zgłoszone do konkursu.

Celem konkursu było wyłonienie produktów, które wyróżniają się zarówno doskonałym smakiem jak i konkurencyjną ceną. Wszystkie produkty biorące udział w konkursie zostały ocenione przez czytelniczki i czytelników „Pani Domu" oraz przez jury złożone z ekspertów z różnych dziedzin - w tym m.in.: przez Ewę Wachowicz i Roberta Sowę.

Uroczystą galę z wręczeniem dyplomów zwycięzcom konkursu poprowadziła dziennikarka Dorota Gardias wraz z Redaktor Naczelną dwutygodnika „Pani Domu" - Urszulą Zubczyńską.

Przyznany tytuł dla jednego z naszych produktów jest kolejnym dowodem na to, że nasze wyroby są dostrzegane na rynku i doceniane przez konsumentów. Cieszymy się, że nasze produkty znalazły uznanie wśród wybitnych specjalistów branży jak i wśród czytelniczek i czytelników „Pani Domu". W tym roku zostaliśmy docenieni nie po raz pierwszy.

W dn. 18.02.2014 r. otrzymaliśmy na uroczystej Gali w Krakowie certyfikat potwierdzający, że ZPOW „Orzech" należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, którą to przynależność potwierdził dziennik „Puls Biznesu". Tytuł ten przyznawany był firmom, które wykazały wzrost w latach 2010 - 2012.

Znalezienie się wśród wielu znakomitych firm jest ogromną satysfakcją, a zarazem potwierdzeniem, że nasz zakład prężnie się rozwija. Tak więc są to kolejne nagrody i wyróżnienia jakie w ciągu całej swojej działalności otrzymał nasz zakład i świadczy to, że nasze produkty znajdują uznanie wśród konsumentów.